| Zdog a întrebat:

Ar merita sa-mi iau IPhone 6 cand apare?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Cred ca il lanseaza pe la jumatatea luni septembrie si cel cu ecran 4.7 si cel cu 5.5, daca esti fan IPhone de ce nu, desi o sa fie la in pret destul de ridicat. Dar eu raman totusi la S5 meu super multumita, dar gusturile nu se discuta! Bafta! happy

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu merită.

| Jipa95 a răspuns:

Rabdare! Nici macar nu stim cum se va coporta telefonul, ce performante are, etc!

| Alicezzz a răspuns (pentru Jipa95):

Http://youtu.be/V8YoNhRxQHc cam ceva de genul este si la jumtatea luni sept o sa fie lansat.;)

| Jipa95 a răspuns (pentru Alicezzz):

Si ca de obicei, pretul va fi foarte piperat, din 1000 euro nu va iesi, abia dupa 2-3 luni de la lansare ti-l recomand sa-l iei o sa-i scada pretul foarte mult!

| Alicezzz a răspuns (pentru Jipa95):

Stiu,dar nu ma intereseaza sa imi cumpar nu sunt fan iphone, Samsung am avut S3, S4 si acum am S5 si ma declar fff foarte multumita happy asa ca il astept pe S6 cu ecran flexibil happy dar asa cum am mai spus gusturile nu se discuta.

| Jipa95 a răspuns (pentru Alicezzz):

Nici eu nu sunt fan Apple, deoarece au display-urile mici, performante destul de slabute comparativ cu alte telefoane, dar nici fan-ul telefoanelor ''palete de ping-pong'' zici ca-i tableta, nu telefon!

| Alicezzz a răspuns (pentru Jipa95):

laughing Pai daca ala nu este bun, ala este paleta de ping-pong, in ritmul asta ramanem la telefinul fix cu rotita sau un 3310 laughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Depinde, ce tell ai acum?

| GabrielaIoana a răspuns:

Dupa parerea mea, nu ar merita pentru ca dai o groaza de bani si poti gasi un telefon bun si la un pret accesibil. La ei se aduga si,, taxa'' de brend.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariusflo a răspuns:

Momentan, telefonul nu s-a lansat pe piaţă, mai ai răbdare. Depinde cum va rula telefonul, cel mai probabil va apărea până la sfârşit anului acesta.

| Modo2102 a răspuns:

Eu sunt multumit si cu 5s. Il am de aproximativ 2 saptamani si se misca foarte bine iar acum este la un pret accesibil(2750 lei -16gb). Daca esti fan Apple si ai bani de aruncat atunci ia-l cand va aparea dar tine cont ca 5s va fi in jur de 2500 lei-16gb iar iphone 6 va avea un pret de 3500+ cu siguranta! Numai bine!✌️