| florinioan99 a întrebat:

Ar putea sa-mi spuna cineva ce tableta este aceasta tableta Allview Viva H1001 LTE in China, sau pe ce site-uri as putea sa-i caut corespondentul? Sau cum i-as putea gasi corespondentul? Ma intereseaza in principiu sa-i gasesc stock rom-ul pe care l-am cautat dupa numele tabletei pe mai multe site-uri de acest gen, dar nu l-am gasit si am inteles ca il pot gasi dupa numele tebletei chinezesti.

6 răspunsuri:
| florinioan99 explică (pentru mudokins78):

Nu are link-uri catre firmware. Daca te uiti la alte articole de acolo acelea au link-uri catre ce rebuie.

| mudokins78 a răspuns:

Omuleeee...foloseşte cea mai apropiată versiune dar să fie LTE. Atât
Succes.

| costiceacristian200 a răspuns:

Este tabletă de model
Allview!

| florinioan99 explică (pentru costiceacristian200):

Allview rebrenduieste telefoane de la Gioneee si cred ca si de la alte firme chinezesti, dar nu stiu ce model chinezesc este tableta mea: ALLVIEW H1001LTE...

| costiceacristian200 a răspuns (pentru florinioan99):

Nici eu!