| Eookatha a întrebat:

Are careva de aici telefon Samsung S-5230?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Spune ce problemă ai şi vedem cum te ajutăm...

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu am, dar ce vrei sa stii?

| Elial a răspuns:

Eu. De ce?

| Eookatha explică (pentru Elial):

Ai vazut ca temele de la telefon, intra pe toate cele 3 pagini, nu?
Stii cumva un site de unde pot descarca pozele din astea cu 3 imagini?
Intelegi tu ce vreau sa spun.
Asaa, si jocurii, stii vreun site de unde pot descarca jocuri pentru telefonul asta? Dar sa nu-mi mearga jocurile cu internetul...cum e de exemplu jocul de la telefon, ala cu arunca zarurile, intelegi?

| Elial a răspuns (pentru Eookatha):

Pe site-ul oficial al telefonului. Uite aici: http://my.ss5230.com/ :*

| Eookatha explică (pentru Elial):

Mersiiiii. Tu ai cont pe site-ul asta?