| RappMusicc a întrebat:

Are ceva daca bateria se descarca complet? Si daca telefonul sta inchis cateva ore din cauza ca bateria e epuizata?

Răspuns Câştigător
| Exception a răspuns:

Salut,
Nu se intampla nimic grav doar ca descarcarea completa (si mentinere in aceasta stare) duce la imbatranirea acumulatorului, cu timpul isi va pierde din capacitatea de stocare.
Se recomanda incarcarea daca a scazut de 45% din capacitate.

6 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu nu are cum sa pateasca ceva.

| happy31animation a răspuns:

Nu. Nu cred.

| Xulescu006 a răspuns:

Nu

| madisong a răspuns:

Nu are nimic.Mie mi se intampla foarte des, asa ca stai linistit.

| LMED97 a răspuns:

Nu, asa se intampla la majoritatea telefoanelorwinking