| Leena15 a întrebat:

Are cineva abonament de telefonie mobila la digi?
Sunteti multumiti? Aveti semnal? Pretul e acelasi lunar? Ca la telekom ti se spune " o sa platesti 5 euro " si ajungi sa platesti 8-9 in timp... in conditiile in care nu faci cost suplimentar sau ceva...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am doua telefoane cu abonament (al meu si al sotiei), abonament tv, net la 300mbs (nelimitat) si 50 Gb in Cloud (5 lei/luna). In total platesc circa 105 lei (am abonament mai scump ca-i mai vechi). Cine a prins anul trecut a fost mai ieftin. Acum aceleasi servicii ar ajunge, probabil, la 115 lei. Inlocalitatile in care ma invart eu am semnal bun. Am fost si la Kladovo in Serbia si am avut semnal. Si in Ungaria am semnal in zona de granita.

| sabinn21 a răspuns:

Salut eu aveam abonament de internet la iei cam de 4 ani si am zis sa las telekom si sa trec la iei cand am auzit ca nu platesc decat 25 de lei pe luna si am minute in orice rete, sms si internet nelimitat iti dai seama am acceptat sa semnez contractul dupa 3 zile surpriza semnal nu prea aveam deloc si eram taxat aproape la orice retea si internet primeam 15gb pe saptamana sau ceva gen cand m-am dus sa le cer explicatii operatorii de acolo mi-au ras in fata si erau indiferenti si cand am vrut sa il anulez surpriza mi-au spus ca pot sa il anulez doar dupa 1-2 ani de la semnare mi-am bagat picioarele si am scos cartela din telefon ca sa nu mai fac alte costuri si acum le platesc de pomana 25 de lei pe luna daca vrei abonament la cineva citeste bine contractul si vezi daca ce iti promit iei iti ofera cu adevart nu face greseala sa te increzi in vorbelele alora de acolo asa cum am facut-o eu ca o sa ai de tras