| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva cartela Indygen? Merita achizitionata? happy

Răspuns Câştigător
| dodoorin a răspuns:

Buna, din ce am inteles Indygen=Vodafone, deci teoretic nu ar trebui sa fie probleme de semnal sau viteza mica de net, avantajele sunt ca in loc sa primesti minute sau SMS, tu primesti 500 de puncte pe care le poti folosi cum vrei. Adica: 500 minute nationale, 500 sms nationale iar la date 1 punct= 3 Mb de net, deci practic 500 de puncte = 1.5 GB, ceea ce este mai multe decat suficient. Mai mult, punctele neconsumate se reporteaza luna urmatoare, ceea ce este un avantaj maxim la cartela. TPU ofera gratis astfel de cartele, daca imi poti multumi primesc si eu si tu una gratis, sa putem vorbi moca intre noi laughing

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu am primit una adica o sa vina inca e pe drum. Daca ar fi sa o cumpar, momentan nu as cumpara-o pentru ca stau toata ziua acasa deci nu am nevoie de acei 1.5 gb de internet si nici de minute dar daca ar fi sa plec undeva da ar fi o idee.

| petre059 a răspuns:

Mie mi-au facut-o cadou dar inca nu mi-au trimis-o, sa nu fie vreo teapalaughing

| TPU.ro a răspuns (pentru petre059):

Nu e vorba de nicio teapa.
La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe datele voastre de contact introduse in formular catre cei de la Indygen, iar se vor lua legatura cu voi si vor stabili toate detaliile necesare.

Alexandra - TPU

| dodoorin a răspuns:

Avantajul lor este faptul ca au semnal Vodafone si ca in 38 de lei tu primesti puncte 500 de puncte Indy ce pot fi folosite fie ca 500 de minute nationale sau 500 de sms nationale sau 1.5 GB de net (adica paritatea la net este de 1 punct = 3 Mb), un alt avantaj este ca in retea de vorbeste gratis + sms gratis + ca punctele neconsumate se reporteaza luna urmatoare, lucru inedit la cartela! Pls like, sa primesc si eu una de test!