| Anonimus1110 a întrebat:

Are cineva digital mobil prepar? Cum vi se pare? Internetul e rapid sau merge greu? Chiar ai internet nelimitat cu 5euro(tva inclus)?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate vrei să te referi la "Digi Mobil Prepaid", NU la "digital mobil prepar" =))

"Digi Mobil Prepaid

Alege Digi Mobil Prepaid!
Primesti un credit initial de 3 euro (fara TVA) si poti sa reincarci cu sume extrem de mici!
Vorbesti si pe fix si pe mobil in reteaua Digi cu acelasi tarif, de numai 1.24 eurocenti/minut (cu TVA)!
Vorbesti cu tarife mici in alte retele fixe si mobile nationale si internationale!
Primesti internet mobil de 7, 2 Mbps¹ cu trafic nelimitat inclus, cu numai 4.96 euro lunar (cu TVA).

Servicii Asociate

Poti sa asociezi cartelei Digi Mobil, serviciul de internet mobil Digi Net Mobil. Cu Digi Net Mobil ai flexibilitate in navigarea pe internet. Pentru ca Digi Net Mobil iti asigura:

Viteza de acces pe tehnologie HSDPA de pana la 7, 2 Mbps
Trafic nelimitat
Activare oricand, pentru 30 de zile
Conectarea imediata si mobilitate completa

Totul pentru 4.96 euro lunar (cu TVA).

Costul activarii serviciului de internet mobil este pentru o perioada de 30 de zile. Pentru activare trimite un SMS fara continut la numarul 302. Pentru a putea folosi serviciul Digi Net Mobil si dupa expirarea celor 30 de zile este necesar sa reiei pasii de reactivare de mai sus" - SURSA :
http://www.rcs-rds.ro/telefonie-mobila-digi-mobil/digi-mobil-prepaid

Toate cele bune.