| AlexGeorge2000 a întrebat:

Are cineva Huawei Y6 2018? E bun de ceva?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu pe cine am avut cu Huawei stiu ca avea o gramada de probleme sis e plangea de multe si ne zicea sa nu ne luam Huawei niciodata. laughing A trecut pe Samsung acum.

| raMLesS a răspuns:

Nu e cine stie ce, e aproape la fel ca un huawey p8 lite... daca-l vrei doar pentru poze, Facebook, whatsapp, muzica si asa, ia-l, daca vrei pentru jocuri ia-ti ceva mai bun.
Telefonul asta are o autonomie mai buna pentru ca are bateria de 3k mah, in rest e la fel ca un p8 lite.

| xDianaaaaa a răspuns:

Am eu, e bun și la un preț la fel de bun. Ține bateria foarte mult, nu are lag, are destulă memorie, e mare, face poze bine...altceva nu știu ce să îți spun