| nikolettta a întrebat:

Are cineva oferta aceea la 5 euro de la Telekom liber de abonament? Chiar asa este cum se zice? Ai net nelimitat fara alte costuri si fara contract pe 1-2 ani? Sunt ceva clauze ascunse? Va rog dati-mi mai multe detalii.
Multumesc si fundita

Răspuns Câştigător
| CosminDT a răspuns:

Practic, eu am cartela normala nu abonament

Ideea e ca ai asa:
- Nelimitat minute & mesaje in retea
- 1500 min nationale/internationale fix/sms-uri nationale
- 100 minute internationale

Cu netul treaba sta asa:
Dupa ce iti activezi optiunea, dai un mesaj gol la 888
O sa primesti un sms inapoi,
si tu o sa scrii Da, trimiti
si ai net 4G nelimitat

3 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Eu am cartela Vodafone minute nelimitate 10 lei cartela pentru o luna, dc nu îți cumperi

| JustAFriend a răspuns:

Da se poate.Ai net nelimitat 4G fara limitarea de viteza indiferent de cat trafic ai consumat.Trebuie sa mergi in magazin si sa ceri oferta aceasta si desigur sa citesti foarte clar in contract acest lucru.Am vazut situatii in care agentii din magazin profita de neatentie si omit unele detalii, dar acesta oferta chiar este, am prieteni care folosesc tipul asta de abonament

| eduardcosmin1 a răspuns:

Da-mi daca vrei un mail pe radulescueduard16@gmail.com si te ajut eu cu mai multe informatii(care nu iti sunt comunicate niciunde, decat agentii le stiu) si daca vrei te pot ajuta eventual cu activare.