| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Samsung s9 la abonament? Imi spune cineva cum sta treaba cu abonamentul si care este cel mai ieftin pentru acest telefon?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fiecare provider de telefonie are ofertele proprii. În general cu cât abonamentul e mai scump, cu atât dai mai puțin pe telefon și invers. Exemplu aici:
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/samsung-s9-64gb-midnightblack#tab-2

-- sărbători frumoase --

| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună seara.Nu recomand să-ţi faci abonament sau rate vreodată fiindcă ai să plăteşti practic dublu sau încă odată pe jumătate valoarea produsului sau a banilor împrumutaţi.În acest moment cel mai mic preţ pentru un Samsung Galaxy S9 este de 2360 de lei. Dacă vei face abonament vei plătii avans 120E, după care timp de 24 de luni-2 ani, vei da 50E în fiecare lună, care înseamnă în 2 ani 1200E, bani cu care îţi iei 3 telefoane S9 la liber.
O seară bună!