| Cosmi0140 a întrebat:

Are cineva telefon Evolio ONYX? cum merge? este telefon bun? arata bine? functioneaza bine? cum merg jocurile?

Răspuns Câştigător
| HopeToLife a răspuns:

Am eu telefon dinăla
E destul de bun. E drept ca memoria e cam mică dar jocurile merg bine, iar cât de aspect în prima zi cu el la școala mi s-a spus ca e iphone, până au văzut spatele. Arată frumos, e greu si subțire. L-am scăpat de sute de ori si inca are doar câteva zgârieturi pe folie. Îți recoma d sa iti cumperi o husă în caz că ești la fel de "obsedat" de telefon ca mine. A început sa se ducă vopseaua aceea argintie de pe margine posibil cum îl țin mereu în mană. În ansamblu e un telefon destul de bun.
P.S. Am scris asta de pe el laughing

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Are memorie ram mica si cam merge greu uneori jocurile merg bine dar sa nu exageram cu jocuri gen modern combat

| bugativeyRO a răspuns:

De banii aia mai bine nu faci nimicwinking