| Mary012 a întrebat:

Are cineva telefonul ASUS Zenfone 2 Laser ZE500KL?
Eu il am de 9 luni si luni il duc la garantie pentru ca se apasa singur touch-ul. Mai are cineva probleme cu el?

3 răspunsuri:
| roxanadrl a răspuns:

Si eu am avut probleme cu touchscreen-ul si a fost necesar sa schimb tot ansamblu format din touchscreen si display, am avut noroc ca l-am gasit ieftin pe inowgsm.ro iti las link poate e ajuta https://www. inowgsm.ro/ansamblu-Asus/2246-display-ecran-lcd-cu-touchscreen-Asus-zenfone-2-laser-ze551kl-0457.html

| Mary012 explică (pentru roxanadrl):

Eu l-am dus la altex si ll-au trimis in garantie. Dupa doua saptamani mi-au spus ca nu au cu ce il face si ca sa imi iau altul la aceeasi suma sau sa mai pun eu in caz ca il iau mai scump. Si pe data de 31 decembrie am cumparat zenfone 3 max.