| Gavrila_Andrei_Cristian_1990 a întrebat:

Are cineva telefonul "Mi"?

Răspuns Câştigător
| paqquky a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti spun, dar Xiaomi e a 5 a din lume la vanzari, iar telefoanele chiar sunt de calitate.

8 răspunsuri:
| FoxyMyHero a răspuns:

Ce marca?

| FoxyMyHero a răspuns:

Te referi la Xiaomi?
Nu ai gasit si tu o marca mai cunoscuta?

| FoxyMyHero a răspuns (pentru paqquky):

Ok, daca iti place si crezi ca firma e de incredere si nu te va dezamagi, cumpara-l happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyMyHero):

Nu conteaza cat de cunoscuta e marca, ci calitatea

| Gavrila_Andrei_Cristian_1990 explică (pentru FoxyMyHero):

La adus "Moșu"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gavrila_Andrei_Cristian_1990):

Eu am Xiaomi Mi 4, iar calitativ e peste multe telefoane Samsung.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoxyMyHero):

Ce inseamna firma de incredere? Am telefonul de mult timp (mi4 varianta 3gb ram, 32) si merge impecabil, nu a avut nicio problema + beneficiaza de un suport extraordinar, a primit update la Marshamllow si s-a anuntat ca va primi si la Nougat.

| paqquky a răspuns (pentru FoxyMyHero):

Nu stiu cum sa-ti spun, dar Xiaomi e a 5 a din lume la vanzari, iar telefoanele chiar sunt de calitate.

| paqquky a răspuns:

Am Xiaomi Redmi Note 3 PRO si sunt foarte multumit.