| NemNUZ a întrebat:

Are vreo problema daca imi las telefonul cu aplicatia de ceas deschis peste noapte, adica se termina bateria sau se incalzeste telefonul?

Răspuns Câştigător
| HaHaHa123 a răspuns:

Da,sunt unele telefoane care suna in timp ce sunt inchise.Nu se incalzeste, doar ca se termina bateria happy
Bafta

2 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Sunt unele telefoane care suna chiar daca telefonul este inchis. Programeaza alarma peste 2 minute, inchide-ti telefonul si asteapta. Daca suna alarma peste 2-3 minute inseamna ca functioneaza.

| AdevarulDoare a răspuns:

Tine-ti-l la incarcat pe timpul noptii, eu asta fac big grin