| RebecaDeac a întrebat:

As avea nevoie de ajutor și de un răspuns, cei care știu 100% sigur. In urma cu ceva timp mi-am achiziționat un iphone x (Menționez ca are decodare și încă am rămas la iOS 12, nu l-am actualizat chiar dacă mi-l cere pe cel 14) Am căutat peste tot și nu găsesc niciun fel de răspuns la asta. crying se poate întâmpla ceva dacă îi voi da actualizare? In sensul sa se blocheze din nou?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Are decodare adica? Este deblocat legal sau ilegal? Daca este deblocat ilegal, atunci cand vei face update la un alt ios se blocheaza si nu o sa mai il poti folosi.

| RebecaDeac explică (pentru relian):

Nu știu nici eu cum îi.l-am luat deja decodat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-i frate update.

| amzosoft2003 a răspuns:

Ii facem un full info si primesti raspunsul 100% sigur.
https://www.decodare.info/verificare-iphone-full-info.htm