| TCristi a întrebat:

As avea nevoie de un telefon la un pret accesibil, iar cel mai bun telefon la bugetul meu ar fi E-Boda Eruption V200 Dual SIM. Ma puteti ajuta cu ceva pareri, sau cu alte modele de telefoane? Pretul sa fie in jur de 900 lei. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Benden a răspuns:

Mie imi place telefonul in deosebire de altele care au scos...sunt si alte telefoane mai bune dar la pretul este bun.Telefonul are quad core ecranul atractv si camera este buna...acm depinde si dee tine..Asta este raspunsul meu.