| SkKiLzZyYy a întrebat:

As avea o intrebare: de ce nu merge sa ascult muzica pe youtube pe telefon? Am un telefon Nokia 5130. Ce as putea face sa mearga?

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Presupun ca n-are android, setari>configurare>cinfig personale>>adaugati>flux continuu>nume cont>broadband ok te aflii in config personale optiuni broadmband acrivati gata

2 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu este nevoie sa asculti muzica pe internet pe mobil. Poti descarca melodii si sa le bagi in mobilul tau.