| annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnna a întrebat:

As dari sa-mi cumpar un Orange reyo ce spuneti cum este telefonul ce sfaturi i-mi dati?

2 răspunsuri:
| GabyLemon a răspuns:

Telefonul asta il am eu.Este cel mai tare telefon din lume cumpara-l cu incredere. Merg jocurile fara lag.Camera foarte buna de 5MP mai are si cea frontala. Merge asphalt 8 cu o grafica de cazi pe jos. Tastatura comoda si scrii foarte repede. Ecranul de 5inchi.Si sa stii ca aceasta firma nu este Orange care l-a facut ci ZTE Corporation o firma japoneza cunoscuta prin faptul ca s-au lansta mai intai cu baterii de calitate, incarcatoare bune si asa au facut si telefoane.Ti-l recomand cu incredere

| GabyLemon14 a răspuns:

Trebuie sa-ti iei neaparat telefonul asta si cine stie asta decat cel care il are adica eu.Deci la audio ma incet dar clar ca apa nu cu spartura adica are basul bun.La ecran are 5 inchi si sta in mana mea foarte bine apropo am 12 ani. La jocuri fara pic de lag si grafica excellent si asphalt 8 imi merge fara lag si se vede super camera 5Mp dar se vede foarte bine eu imi fac treaba cu ea, pe net intri in 3 secunde si telefonul nu e facut de Orange ci de o firma japoneza ZTE Corporation ce s-a lansat mai intai cu bateri de calitate care te tinea mult cu incarcatoare care incarcau repede si dupa telefoane si in japonia firma asta are mare succes. Sper ca ti-am fost de ajutor si nu vei regreta