| Mita_Mitza_1997 a întrebat:

As dori o lista cu android-uri pentru Samsung galaxy young duos s6312 descarcabile dupa net am ram 665 MB

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Iti dau eu o lista destul de lunga.
Nu iti merge sa il upgradezi la alta versiune de android..asa e facut sa accepte doar 4.1.2..iti dau un link mai jos sa te uiti de specificatii. uite-te la android. daca scria in paranteza upgradable to 4.4.2(de exemplu)atunci iti mergea, dar nu scrie..http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_young_s6310-5280.php