| Livia22 a întrebat:

As dori sa achizitionez o tableta cu pretul pana in 600 lei si cu un ecran de minim 8 inch. Care e mai buna? Utok i800 sau ALLVIEW Impera i8? Daca aveti alte propuneri ar fi si mai bine!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview Impera i8 deoarece este mai performantă d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/192655

Toate cele bune!

| notefree a răspuns:

Nici una sunt tablete cu windows si au doar 1gb ram asta inseamna ca vor rămâne ram foarte repede