| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa achizitionez un telefon bun si la un pret mic si sunt indecis. As vrea de asemenea sa aiba un design placut ochiului. Ce sugerati sa cumpar? M-am gandit la un Samsung Galaxy S3 Neo, datorita pretului redus, dar mi-a placut si Samsung Galaxy Alpha. Cine se pricepe, daca m-ar ajuta cu un sfat, ar fi minunat. (Nu neaparat dintre cele de mai sus, dar bugetul e de maxim 1, 300-1,400 RON )

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Seria A de la Samsung
A3 sau A5

| Drami a răspuns:

Salut.Daca vrei sa cumperi un telefon bun cu putini bani iti sugerez sa il cumperi second-hand sau sa faci un abonament mai mare ca sa fie telefonul mai ieftin. Funda?

| catalin50 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand Prime