| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un nou telefon care sa aiba o camera foto bună si sistem de operare android. Ce telefon imi recomandati, la circa 1000 on?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuCristian26 a răspuns:

Daca ai timp si rabdare sa stai pe net sa cauti, vei gasi la banii astia Samsung Galaxy S3..camera e chiar ok, iar legat de android iti recomand indiferent de telefonul care il vei achizitiona pana la urma cu sistemul de operare Android, sa iti iei antivirus AVG Mobile, e foarte bunwinking si tot odata important pentru sistemul asta de operare avand in vedere cat de usor se poate virusa. Baftawinking!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ron*

| pbsolver a răspuns:

LG Optimus Vu P895 Black

| pbsolver a răspuns:

HTC Desire 500 Black

| Alin_Law_1998 a răspuns:

Lg Optimus G