| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon, ma puteti ajuta sa aleg unul dintre acestea, va rog:
-Samsung Galaxy Trend
-Huawei Ascend Y300
-Sony Xperia E C1505
-Samsung Galaxy S duos
Multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Din ceea ce ai scris doar Samsung merita atentie. dintre cele doua modele castigator e duos. aici ai motivele. bafta
http://versus.com/es/samsung-galaxy-s-duos-vs-samsung-galaxy-trend-ii

| livixd a răspuns:

Samsung Galaxy Trend e cel mai okei il scoti cu 50 de lei la abonament de 15 euro happy are android bun e superb telefonul e ceva genu lu' S2 restul nu`mi plac :* Fundita puppy dog eyes?

| CartofiorDulce a răspuns (pentru livixd):

Pai nu il iau cu abonament si as fi preferat sa aiba camera secundara, si ma gandeam sa iau S duos dar nu sunt sigura happy

| Sofia29 a răspuns:

Samsung Galaxy S duos :*