| lex1993 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon si ma tot gandesc care sa il aleg dintre IPHONE 4S sau Galaxy S3.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut,dupa cum se vede procesorul de la
s3 e foarte mare pe langa iphone 4s.ce inseamna procesor? procesorul e un fel de creier, el proceseaza totul.el face toata treaba..si s3 are si memoria ram mai mare..si pentru ca e Samsung, e nr 1 in lume..si s2 e mai bun ca iphone 4s :*.
funda?

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Galaxy S3 pentru ca cu i phone 4s nu poti sa trimiti nimic prin bluetooth si se descarca foarte repede iar majoritatea aplicatiilor trebuie cumparate pe cand la galaxy s3 sunt majoritatea gratis sau foarte ieftine

| maryusmono a răspuns:

Eu zic sa il alegi pe acesta : http://bit.ly/SOMPj5

De ce?

- Este mai performant
- Are un pret mai mic
- Are un ecran mai mare
- Are android iar cu asta poti avea aplicatii pe care la iphone va trebuie sa le platesti.

| DixieIsCrazy a răspuns:

Eu una mi-as luat Samsung Galaxy s3
poate doar fiindca nu mi se par asa interesante iphone-urile...dar dupa mine ecranul mult mai mare si camera de la Samsung sunt mai bunewinking

| ValyKess a răspuns:

Eu as spune Samsung Galaxy S3...mi se pare mai bun.