| Dumitru_Adrian_1993_IJ6D a întrebat:

As dori sa-mi achizitionez un iPhone 5 c. Reecomandati? Cum ruleaza? Se blocheaza? Merge greu?

Răspuns Câştigător
| BB4Eva a răspuns:

Chiar ai ce face. Daca vrei sa il customizezi, ai Cydia...iar OS-ul de cel mai sigur si cel mai bun (parerea mea). Eu am 5S si e foarte rapid. Am luat decizia de a nu-i face jailbreak, dar nu inseamna ca el nu poate face. Daca nu stiti nu mai vorbiti aiurea. Intr-adevar, daca ai iPhone esti dependent si de un calculator, dar asta nu e important.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varza..nu iti lua iPhone.O sa mearga bine, dar nu prea o sa ai ce face cu IOS-ul acela.