| Iosmirabela a întrebat:

As dori sa mi spuneti cum fac rost de androidul original (cel instalat din fabrica daca se poate)4.2.1 si in limba romana de la Lenovo P 780 hard 4gb nu 8gb
mentioneaz ca mi am instalat alt android 4.4.2 si as vrea sa revin la cel original pentru ca e mai bun parerea mea

1 răspuns:
| Mehigh101 a răspuns:

Hey,salut. Trebuie sa iti rootezi telefonul, sa mergi pe siteul celor de la Samsung sa descarci ROM-ul repsectiv si sa il flashuiesti cu Odin. Intra pe samsung.ro si vezi jos, zice "contactati-ne" si da-i dupa pe Live chat. E de la 9'-18' Luni-Vineri si zi-le alora daca nu intelegi ce ti-am zis eu.