| Ellenut a întrebat:

As dori sa va intreb telefon mobil Meizu M2 Dual Sim, 16GB, 4G..este bun? Vreau sa imi cumpar un telefon bun la un pret mai mic big grin.

Răspuns Câştigător
| Popa_Razvan_1995 a răspuns:

Da e bun adica are o camera buna care cand filmezi poti sa bagi efecte nu ai nevoie de aplicati e rezistent la apa dar te sfatuiesc sa nu incerci asta este si foarte ieftin si este la fel de bun ca si note 2 sau s3 dupa parerea mea.Si daca vrei sa iti iei si mai mare exista si meizi note tot la fel dar mai mere. Funda