| Lucy232 a întrebat:

As dori si eu o parere care este mai bun si mai rezistent. Un Samsung galaxy S-III sau un Lenovo vibe x2. Sunt cam nehotarat in privinta alegerii....Eu unul m-as axa pe Lenovo are si memoria mai mare si camera etc..Astept pareri!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo Vibe X2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......qzmlgs.php

Totuşi, dezavantajul major al acestui model este faptul că NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Lenovo clar
are design

| OliverHeldens a răspuns:

Eu am Lenovo A536
Sunt extrem de multumit de el,am tot ce vreau pe el, procesor puternic, baterie, camera(desi n-am mai folosit-o), calitate sunet etc.
Am avut si un Acer S500 si un Samsung Grand Neo, dar tot Lenovo mi se pare mai avantajat(design, specificatii)

Oricum, tu iti alegi telefonul