| brebenel100 a întrebat:

As dori si eu sa stiu dc atunci cand intru pe internet si apoi ies imi mai apare un butonas albastru sau rosu cu un G de la google pe telefon,ce inseamna,inseamna ca nu m-am deconectat? Daca asta inseamna cum ma pot deconecta, pentru ca am abonament cu 80 mb si nu as vrea sa fac costuri suplimentare

Răspuns Câştigător
| Emy123456789 a răspuns:

G vine de la 3G adica suporta apeluri video.din cate stiu eu.Nu inseamna ca nu te-ai deconectat asta e sigur.Deci stai fara griji