| ladew69 a întrebat:

As putea sa returnez un laptop la eMAG daca au trecut de mult acele 30 de zile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula nu se mai poate returna, fara acceptul magazinului. Magazinul, daca vrea, poate fi de acord cu returnarea, asa ca incearca sa vorbesti cu eMag.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu se poate dar poti sa-l trimiti in service. Daca defectiunea se repeta poti cere sa-ti dea negatie service-ul si sa-ti dea altul, magazinul. Atentie! Daca-ti da altul garantia trebuie sa fie de 2 ani si la noul produs din momentul primirii noului produs.