| Vasi321 a întrebat:

As putea sa schimb ecranul la Samsung galaxy S3 este crapat in fata chiar langa camera din fata. si cat m-ar costa?

4 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Da poti osta vreo 300 lei

| to00 a răspuns:

Se poate si te costa cam 80 lei

| to00 a răspuns:

Se poate si costa cam 80 lei

| DanyWally a răspuns:

Unii spun ca da, alti ca nu.Eu as spune ca orice s-ar putea.Dar daca in prezent nu se poate, in viitor iti grantez ca se va putea...(nu foarte mult timp)Acum eu cred ca se poate.Te duci de la vanzator si ii spui ce s-a intamplat.Sau... iti faci abonament Orange, te duci la ei si ti-l repara. Daca e in garantie trebuie sa il repare. Spre ca ti-am fost de folos.