| 01silviaaaa a întrebat:

As vrea sa cumpar un Apple watch.
Însă am vazut ceva interesant.
Am observat ca sunt ceasuri Apple watch GPS și Apple watch GPS+celular(evident care e putin mai scump).
Care e diferența între ele? Și care sunt avantajele dacă iau GPS+Cellulat?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

I mean daca vrei poti vorbi direct de pe telefon cu lumea si primesti non-stop notificarilaughing Mie nu mi se pare oau niciunalaughing

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai si cellular poti ramane conectat la net pe ceas, da apeluri si una la urgente.

| 01silviaaaa explică (pentru Wr3nch):

Deci sa inteleg nu e cu mare lucru mai bun decât cel simplu?

| Wr3nch a răspuns (pentru 01silviaaaa):

I mean daca vrei poti vorbi direct de pe telefon cu lumea si primesti non-stop notificarilaughing Mie nu mi se pare oau niciunalaughing