| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa achizitionez in rate un tel iphone pana la 2500 de lei. Merita un iphone 7 plus? Oare tine bateria? Samsung m-a plictisit! Ce parere aveti?/ Fara hate ca nu e bun iphone bla bla

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu mi-as face rata la telefon. As strage banii.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Da, merită. Eu începând cu iPhone 3, am tot continuat cu fiecare iPhone nou care a apărut, imi plac foarte tare iPhone-urile, si da, un iPhone 7 plus e foarte bun, face poze foarte Ok, depinde ce memorie iei. Recomand! Pupici