| DoriB20 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un iPhone la mana a doua de pe OLX si m-ar interesa ce inseamna :"fara cont iCloud" adica,e de bine sau de rau? laughing si,daca imi cumpar un astfel de telefon, ii adaug eu acel cont iCloud?

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Este de rau.Am spus la toata lumea si iti repet si tie.Nu mai cumparati dispozitive Apple la mana a doua, deoarece pot fi trecute in lista neagra a producatorului sau pot avea jaillbreak si cu primul update sau reset pe care il faceti, il veti folosi pe post de bibelou.