| untu a întrebat:

As vrea sa cumpar un smartphone nou, dar am trei oferte de vanzareworriedamsung Galaxy Core Prime, 8GB SM G361F 4G;
-Samsung S3 (i9300);
-Iphone 4 32 GB Neverlock; Intrebarea e care este mai bun smartphone si care este diferenta (avantaje si dezavantaje) Pentru ca vreau sa cumpar si sa folosesc la nunta unei nepoate de a mea! (poze si video) Rog foarte mult seriozitate! Va multumesc pentru ajutor!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta aceste telefoane pe Google si vezi de cati MP este camera. Cea cu MP mai mare este mai buna de filmat si pozat.
Dupa cum am vazut Samsung i9300 are cea mai buna camera video/foto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMFG. Pai cumpara si tu un aparat profesional. DSLR, daca te tine buzunarul. Eu am Samsung core prime mentionat de tine. Dar nu e stralucit la fotografii. Ziua ies perfecte. Pe timp de noapte sunt jalnice. Pentru camera foto nu recomand core prime. Telefonul este bun. Il am de un an. Dar camera foto nu ma incanta.

| untu explică (pentru anonim_4396):

Imaginea foto si video sa nu fie intunecata, nu imi trebuie sa fac poze noaptea!

Răspuns utilizator avertizat
| Kenzor_Kenz_1996 a răspuns:

Eu zic iPhone 4.

De ce? : eu am un iPhone 5s si își face treaba... toată viața mea am avut Samsung dar iPhone mi se pare mai Ok... faci cum vrei

| untu explică (pentru Kenzor_Kenz_1996):

Va multumesc frumos!