| secondhand a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu un Nokia 520 Lumia, insa nu stiu cum merge windows 8 pe el. Iar aplicatiile WhatsUp, viber, facebook merg pe el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merg toate bine

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli un raspuns corect la intrebarile tale. Le gasesti aici: http://bit.ly/1iJVAt4

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.