| AlexBoy88 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iPhone 4.
Vreau sa imi ziceti ce credeti despre acest telefon.
Mie unul imi place foarte mult.
Deci ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Loreen777 a răspuns:

Am avut iphone 4 si t-il recomand.E un telefon bun, usor de utilizat, face poze clare.S-ar putea sa iti faca unele figuri dupa 2-3 ani de utilizare dar neinsemnate si ele.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iphone-urile sunt cele mai bune. Htc-urile si Samsung-ul este cel mai ok. Toti americanii si englezii au aceste marci de telefoane. Ce este fain, ca ii poti schimba carcasa, dar in rest nu are nimic special.

| unknøwn a răspuns:

Am avut şi nu-mi place. Am scăpat de el cât mai repede. Habar n-am de ce, pur şi simplu nu-mi place, n-are nimic special. Poate din cauză că nu mă interesează aşa mult telefoanele.

| LivingLouder a răspuns:

Mie sincer nu pre imi plac Iphonurile. Iti recomand S3 sau S4

| LivingLouder a răspuns:

Iphoneul 4s e cel mai bun pentru ca la iphone 5 nu este nicio modificare majora care sa merite sa fie cumparat.

| khwewljewew a răspuns:

Daca iti cumperi nou nu se merita sa dai atatia bani. Parerea mea mai bine iti cumperi la mana a doua un Iphone 4S. E mult mai bun decat 4 din punct de vedere a procesorului, camerei, densitatea pixelilor etc. Iphone 4S ti-l recomand, 4 nu.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Eu ti-l recomand din punct de vedere. Dar iti recomand o husa rezistibila ca daca nu si daca-l scapi papa iphone4

| John1973 a răspuns:

Este slab si nu e bun. Este mai bun acesta http://bit.ly/1vTDOUs

| 非跳躍 a răspuns:

E bun ca nu are android ca daca ai android iti papa din memorie.P.S. sa iti iei HUSA plastificata ca daca il scapi TE PUP PA PA.E un telefon bun rau de tot da nu e rezistent. Sper ca te-am ajutat

| anonimaM a răspuns:

Eu cred ca mai bine iti ei unul cu android. Nu imi place iphonul si nu cred ca e bun si e si foarte scump. Nu cred ca merita.

| CosmiinAliin973 a răspuns:

E frumos telefonul.Dar te-as sfatui mai bine sa iti cumperi un telefon cu Android..De exemplu eu cred ca Samsung Galaxy Slll e mai bun decat Iphone 4 ..Parerea meawinking

| Giulia2005 a răspuns:

E super eu am poti sa iti iei cu mare placere. Felicitari!