| pufuletzuu a întrebat:

As Vrea sa imi cumpar un Lg optimus L5
Ziceti-mi si mie cam cat tine bateria Daca se sparge usor ecranu si nu merg jocuri
Funda Ce-l mai bun Raspuns!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l5_e610-4571.php

"Battery Li-Ion 1500 mAh battery
Stand-by Up to 900 h (2G) / Up to 900 h (3G)
Talk time Up to 10 h (2G) / Up to 9 h 20 min (3G)"

Nu merg jocurile mari/performante ( foarte noi ) deoarece are procesor destul de SLAB.

Toate cele bune.

| ReusxD a răspuns:

Bună.
Am să-ţi dau cîteva informaţii despre el.
Diagonalî 4.0 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 4.0, Memorie internî 4 GB, Memorie RAM 512 MB, Procesor Qualcomm Snapdragon MSM7225A, Frecventă procesor 800 MHz, Cameră 5 MP, Timp stand by pînă la 900 ore, Timp convorbire pîna la 10 ore

| Dackvareder123 a răspuns:

Am un foarte bun prieten care are telefonul.Este destul de multumit de el dar unele aplicatii a zis ca-i merg sacadat (aplicatii care cer mult).Ii face poze ok dar pacat ca nu are si camera frontala.