| Ancutaa_Ancuta_1998 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon,., Ce imi recomandati dintre HTC ONE S si ALLVIEW P5 QUAD?

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Alege orice in afara de Allview, de ce nu Allview? e o firma romaneasca vai de viata ei.nu este de calitate, si nici nu stie straini de ea.si multi se plang ca se strica aceste telefoane..as alege 100%HTC pentru ca e o firma foarte cunoscuta, are telefoane de calitate..si eu zic sa alegi HTC one.
p.s:nu alege Allview, eu doar ti-am zis!
funda?

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru davidtm):

Are dreptate si plus ca acest model pare o copie al lui iphone, HTC, Samsung (ma refer ca aspect, daca te uiti mai atent), eu zic ori HTC ori LG ori Samsung

| davidtm a răspuns (pentru GeorgyGeoClau):

Samsungul ti-l recomanda toate lumea e foarte bun, sa nu iti iei LG pentru ca un coleg are l7 si ii merge greu in meniu de cand l-a cumparat.si un vecin are tot l7, l-a luat acum cateva saptamani, si cand suna cineva...ii apare dupa un minut ca suna, si vecinu si eu stam in jud timis, si s-a dus inapoi la Vodafone si aia l-au trimis pana in Bucurestilaughingevita LG, si Allview
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Buna,

Categoria este una potrivita. Cat despre recomandare, daca as fi in locul tau as alege acest telefon: http://bit.ly/16J7Uyd din urmatoarele motive:

-procesor quad core de 1200
-raport calitate pret foarte bun
-versiune stabila de android
-camera de 8mp
-gps
-ecran mare

| SoRyNeScku a răspuns:

Eu iti recomand ceva de la Samsung.
Sau poti incerca LG Optimus G, care costa in jur de 1800 lei dar este un telefon care are absolut tot ce-i trebuie, o noua generatie, un rival pentru S3, chiar S4