| doru199 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon dar nu stiu care sa aleg dintre Sony xperi z1, Samsung galaxy s4, iphone 4s

Răspuns Câştigător
| ion1731 a răspuns:

Iphone nu recomand: cumperi doar brand-ul, da ca telefon e calitativ si foarte fain dar nu chiar trainic.Samsung galaxy s4 - nu le socot ca telefoane, nu mi-au placut cel putin mie niciodata telefoanele de la samsung.Recomand insa Sony xperia z1- la fel de bun ca xperia z dar mai compact, mai trainic la cazaturi si la apa sau praf. uite la rewiew sau crash test la fiecare telefon si o sa intelegi mai multe.Recomand final Sony xperia z1. funda?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z1, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3633%2C2493%2C1965

Toate cele bune.

| MskDesign a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy s4.

| ion1731 a răspuns (pentru MskDesign):

Nu pricepi nimic in telefoane, uite la specificatii si o sa-ti dai seama ca xperia z1 e net superior in toate fata de Samsung galaxy s4, pe mine cel putin design-ul ma enerveaza la Samsung...

| Bejan_Valentin_1998 a răspuns:

Depinde ceea ce vrei sa faci cu el:
1. daca vrei customizare, gaming, software development atunci du-te cu incredere cu Xperia-ul
2. daca vrei mesagerie, retele sociale, multimedia s.a.m.d. atunci du-te cu iphone-ul
Numai bine!