| mia100خوبصورت a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Nokia Asha 201.Este bun telefonul? Tine bateria? Face poze bune? Acord funda!

9 răspunsuri:
| Marian1000Marian a răspuns:

Are un prieten de-al meu e f multumit de el

| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Nu prea face poze bune si bateria il tine cam ca pe un samsung...default happy

| Sadop a răspuns:

Eu am un Nokia Asha 201.
Telefonul este foarte bun.
E rezistent, are o structura accesibila, un meniu bogat.
Bateria tine si o saptamana daca nu intri des pe Internet, jocuri, muzica.
Insa daca il soliciti ar trebui sa-l incarci la 3-4 zile.
Hmm, despre poze pot sa zic ca nu ies tocmai bine, dar nici foarte rau. Pentru o camera de 2, ies ok.
E un telefon foarte rezistent si cu un aspect placut, ti-l recomand cu mare placere.
Bafta!

| mia100??????? explică (pentru Sadop):

Ce memorie are?

| Sadop a răspuns (pentru mia100???????):

Memoria interna a telefonului este de 10 MB, insa suporta card de pana in 32 GB.

| mia100??????? explică (pentru Sadop):

Multumesc mult!

| Sadop a răspuns (pentru mia100???????):

Nu ai pentru ce! Pentru alte intrebari despre telefon, te astept in privat!
O zi buna!

| stroedaniel13 a răspuns:

Este bun!

Dar te sfatuiesc ca mai intai sa te uiti peste parerile celor care au cumparat deja acest telefon, aici: http://bit.ly/11Z5qKp