| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar unul dintre aceste 3 telefoane : HTC One, Samsung Galaxy S4 si Iphone5, dar nu ma pot decide. Dupa parerea voastra care telefon este mai bun si merita toti banii? Multumesc!

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2736,2233,2493

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I phone 5, e mai bun si mai usor de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Mergi pe Samsung Galaxy S4, e mai bun totusi ca Iphone 5.
Merita toti banii.
Te pup!

| davidtm a răspuns:

S4 mi se pare prea mare pentru un adolescent.htc one mi se pare perfect.
dar totusi as alege iphone pentru ca toate vedetele din Romania, america, si multe alte tari.
funda?

| DianaIstratii a răspuns:

Cel mai bun este Samsung Galaxy S4, are mai multe optiuni si este cu mult mai inteligent. big grin

| greatLOL a răspuns:

Salut, eu am un Acer S500, e un telefon bun pentru mine. HTC One este un telefon performant, bun pentru un teenager, S4 este si mai performant, abia a aparut pe piata, dar este prea mare, trebuie sa ai niste buzunare unde poti tine si bolovani, Iphone 5 este mai mult pentru brand-ul Iphone, ca vezi doamne cine are Iphone este mai "jmecher", dar are si Iphone iOS cu multe aplicatii, dar din punctul meu de vedere, as alege un HTC One sau un S3. Am un Iphone 4S si ce sa zic. Are aplicatii, se aude bine, se vede frumos dar nu e asa "atractiv" ca un Acer S500 de exemplu. Nu stiu, acum depinde si de fiecare om in parte, tu mai bine ai mai specifica ce iti doresti de la un telefon, eu initial am luat Iphone 4S ca sa ma dau mare ( abia aparuse ), depinde daca vrei sa fie rezistent la apa / praf sau la cazaturi. Iphone 5 am inteles ca este mai rezistent din punctul asta de vedere fata de celelalte happy Deci eu raman pe Galaxy S3 sau HTC One. bafta si sper ca te-am ajutat cu ceva big grin Am mana in ghips si mi-e greu sa-ti scriu ca mai scriam happy Bafta!

| TPUajutor a răspuns:

Cel mai bun este Samsung Galaxy S4

| Rauldenis a răspuns:

S4 sau Iphone 5 dar mai mult S4

| miki_6623 a răspuns:

S4

| marianbosu1111122222 a răspuns:

GRESIt cel mai bun este HTC one

| AleIuli a răspuns:

Iphone5