| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung A50 este bun? Mi-l recomandati?

8 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti. Gaming, poze, retele sociale?

| Alexandruxxxx a răspuns (pentru alexalx1234):

Pai fifa mobile si critical ops, poze la limita bunul simt si relele Instagram Facebook messenger cam astea.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Alexandruxxxx):

Ia-ți Pocophone F1. La pretul lui ofera specificatii foarte bune. Are procesorul Qualcomm Snapdragon 845 care se regăsește pe Samsung Galaxy S9.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Mai bine un Huawei sau Xiaomi.

| Alexandruxxxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Xiaomi am avut si este o firma de nota zece, uite acum trei luni mj-am luat Huawei y92019 1300 ron si acum sa stircat si este in service la garantie.

| anonim_4396 explică (pentru Alexandruxxxx):

Eu am Huawei P Smart 2019 din luna februarie și sunt foarte mulțumit de el. Am și jucat pe el PUBG, Real Racing 3 și rulează bine. Dar în PUBG se încălzește cam mult telefonul.

| XYZ02 a răspuns:

Mergi pe un Xiaomi Mi Mix 2s, are acelasi pret ca un A50, dar procesor de S9winking

| împreunăfacembine a răspuns:

Pentru poze recomand ultimele modele de Huawei