| AlexC433 a întrebat:

As vrea sa îmi spună cineva un telefon bun (sun 2300 lei) cu 8gb RAM un procesor bun și camera decenta. Cine îmi da cele mai multe opinii

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Samsung S10 Lite
Snapdragon 855
ecran mare, dar...
baterie de 4500, combinata cu rezolutia 1080 x 2400
la nevoie filmeaza 4K la 60 FPS
Poti opta pentru varianta 128GB, si la nevoie are slot pentru card.

One Plus 6T*** si Galaxy A80 nu merita banii, sunt deja vechi si au hardware slab, mai ales A80.

Singurul atu al lui 6T ar fi f/numberul mic, deci deschidere mare a diafragmei ---> poze mai bune in lumina scazuta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți recomand P20 pro, acum na, tu decizi.

| AlexC433 explică (pentru anonim_4396):

Fix P20 pro... procesor învechit 6gb RAM preț mare camere slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexC433):

Pai fix tu ai cerut recomandari. Înseamnă că nu prea ai gusturi.

| AlexC433 explică (pentru anonim_4396):

Frate la un telefon trebuiesc specificații bune nu gusturi. (se vede ca nu ai treaba cu tehnologia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexC433):

Așa-i, așa-i, așa-i.