| Jazzooohs a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o cartela Orange, si nu prea stiu ofertele. Care este cea mai ieftina, de 5 euro? Cate minute are in retea? Nu prea stiu cu ce se mananca pentru ca mereu am fost pe abonament la Vodafone, dar din cauza ca nu prea am minute nationale, as vrea sa incerc varianta asta.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine mergi la un magazin Orange și vezi toate ofertele.
Pa, pa.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Detalii despre optiunile din oferta curenta la cartelele reincarcabile PrePay poti gasi aici http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html
O zi buna,
Orange Helper

| Mindilica a răspuns:

Cartela cu 5 euro are 2000 minute in retea, 100 minute nationale si 50 mb internet.

| lupisor a răspuns:

Ai de la 4 euro pana la 7 sau 8 euro.
1. cea de 4 euro iti poti lua cam 200 min in retea din cate stiu.
2. cea de 5 euro ai min/sms nelimitat in retea +60 min nat.
3. cea de 6 euro, nelimitat in retea, +150nat si internationale, dar trebuie sa suni la 222 sa activezi cele 100 min nat/ internationale *practic poti vb in europa*
Mai departe nu mai stiu cu exactitate, dar presupun ca si Orange-ul are un site si poti verifica si acolo.
mult succes

| MasterOfGaminG a răspuns:

Cartela de 3 euro care iti ofera 500 min nationale si 500 mesaje nationale, 200 min internationale si 50 mb trafic internet. Funda?