| LunguStefan a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un iphone 3gs, niste pareri mi-ar fi de ajutor, dau funda.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Niste detalii? Ai cautat pe Okazii? Vreun pret al unui telefon pe care l-ai gasit?
O parere ar fi sa te...straduiesti si tu sa scrii mai corect!

Daca gasesti vreunul un stare perfecta sub 500Ron, ar fi bun!

Cred ca este cam cel mai vechi iPhone care mai merita cumparat...primele 2 sunt deja inutile.

Este OK ca se poate upgrada la iOS 6.1.3! Are cel mai bun touch, la fel ca toate si alte iOS uri. Cam astea sunt singurele lucruri mai bune...Restul sunt cam vechi. Dar daca nu ai bani, merge!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| LunguStefan explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Merita cumparat, dupa parerea ta?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru LunguStefan):

Eu daca as avea 500Ron...as mai sta ceva timp sau as mai vinde ce mai am prin casa incat sa mai pun 300 sa imi iau iPhone 4!
Daca nu mai ai de unde sa iei bani, nu iti da nimeni, etc...atunci ti-am spus. daca gasesti unul perfect sub 500ron, merita!