| MiaaSd a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon bun, sa fie pana in 2500 lei, sa faca poze clare si bune, sa aiba mult spatiu de stocare, sa nu se descarce bateria foarte repede, adica sa tina macar 36 de ore si sa inregistreze cu sunet clar fara vibratii sau zgomot, as vrea din categoria Samsung ca sa nu se sparga

11 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dacă vrei să fie actual și marca Samsung, de ce naiba mai pui întrebarea?
Ca să te aprobăm?

| MiaaSd explică (pentru gelu1970):

Te-ai trezit si tu acum sa comentezi, da acolo un raspuns ca nu-s experta in telefoane sa stiu care e cel mai bine meritat

| gelu1970 a răspuns (pentru MiaaSd):

Dacă nu ți-ai dat seama ce ai scris mai sus pune puțin efort și citește ceea ce ai scris.
Deci nu mai bate câmpii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de la Huawei. Nu îți arunca banii pe rebuturile de la Samsung. Huawei va ajunge top, va depăși și Samsung. Eu am trecut de la Samsung la Huawei și sunt mulțumit.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă tu ai un nenoricit de Huawei de să să-și ia și altii - ăsta e maximul pe care-l poți? Subțire!

| xXVranceaXx a răspuns:

Frate, incearca sa comanzi de pe Aliexpress, e foarte fain (nu fac reclama in cazul care comunitatea ma raporteaza). Acolo totul e mai ieftin, transport free sau platesti si trebuie sa platesti cu un card Mastercard sau Visa si ce-or mai accepta ei. Iti recomand sa iti iei un Xioami CC9 sau Redmi K20. Nu prea mai recomand Samsung, au baterii cu capacitate mica. Succes cu gasirea noului telefon si sa il porti de bine!

| Hellboy96 a răspuns:

Salut! Dacă îți dorești Samsung poți să îți iei un telefon Samsung A50/A70 astea au specificații destul de bune. Bafta!

| MiaaSd explică:

Si sa fie un telefon actual, aparut anul asta, nu vechi

| MiaaSd explică:

Cat costa unu care nu e la mana a doua

| samforafixshoion a răspuns:

S10e,A80, S9

| Fllrin a răspuns:

Asus zenfone zoom S