| MØMÿ a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nouwinking, ce marca imi recomandati?

FUNDAA :X

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Samsung,se zice ca e firma NR 1 in lume, si are cele mai bune telefoane, si iphone e bun(de la modelul iphone 4 in sus^)
si HTC cred, dar totusi Samsung este numarul unu in lume.
funda?
evita LG, pentru ca un coleg are l7 si ii merge greu in meniu de cand l-a cumparat.si un vecin are tot l7, l-a luat acum cateva saptamani,si cand suna cineva...ii apare dupa un minut ca suna,si vecinu si eu stam in jud timis,si s-a dus inapoi la Vodafone si aia l-au trimis pana in Bucurestilaughingevita LG,si Allview.
Firme recomandate:Samsung,iphone,HTC,Sony xperia,si un Nokia (lumia sunt cele mai bune, doar unele modele de la lumia, dar tot nu-mi plac pentru OS, imi place android, si iOS si atat.
funda?

| MØMÿ explică (pentru davidtm):

Si eu am avut tot Lg, merge greu si nu imi place cum se aude la difuzor happy. Acum am ALCATEL, dar vreau sa il schimb, dupa multe raspunsuri, majoritatea mi-ati recomandat SAMSUNG. big grin. Cred ca o sa ma decind intre SAMSUNG GALAXY si iPhone happy

| davidtm a răspuns (pentru MØMÿ):

Da cred ca au o problema LG-urile astea, dar si astia de la LG nu poti sa zici ca nu sunt buni, pentru ca Nexus 4 e foarte inteligent, daca te uiti la specificati, iti vei da seama ca e bun, procesor de 6 ghz, pc-ul meu are doar 2 ghzlaughingsi are 2 gb, ram si pc-u meu are 1 gb.
Cati bani dispui pentru un tel?

| MØMÿ explică (pentru davidtm):

As dispune intre 300 si 1000 lei big grin!

| davidtm a răspuns (pentru MØMÿ):

Un iphone 4 de pe okazii, e fain, sau un galaxy ceva.gaseste si tu/...

| MØMÿ explică (pentru davidtm):

O sa ma gandesc, peste o saptamana o sa=l cumpar si pana atunci mai am putin timp de ganditwinking

14 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Iti recomand Samsung, Htc sau Apple sunt cele mai bune. happy

| alexy19a a răspuns:

Eu îți recomand mărcile următoare de telefoane pentru că le-am avut pe toate aproape și sunt bune:
Samsung, Apple, HTC, Nokia.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Apple,Samsung Galaxy si mai departe vezi tu, HTC

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Nokia! E cel mai rezistent.

| Liviu97 a răspuns:

Acer S500

| Gabbyyy a răspuns:

Samsung... Nokia

| GEORGEgrg a răspuns:

Hey. Eu personal iti recomand Samsung. Au telefoane foarte bune. happy