| xPuffux a întrebat:

As vrea să-mi cumpăr un telefon nou în curând. Nu știu ce sa aleg?!
Iphone sau Samsung?
Iphone= IOS
Samsung=Android
Eu as prefera Iphone. Vreau sa i-au Iphone 5S. Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| LyaLia53 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu telefonul. Daca ai nevoie de aplicatii business sau sa poti lucra pe el ca pe un pc, iti recomand android. Daca nu, Iphone este foarte mult bun poze, internet, facebook, etc.

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Sony Xperia, e mai bun ca Samsung si ca Apple laughing