| XnameX a întrebat:

As vrea sa mi iau iphone 6 prin noiembrie sau decembrie.de unde pot sa il iau nou si original insa nu din magazin ca e mult mai scump. si aveti idee cam cat ar costa atunci?

5 răspunsuri:
| Andree47 a răspuns:

Pai cel mai bine este sa il iei din magazin. La Vodafone sunt originale si il poti lua cu abonament.

| XnameX explică (pentru Andree47):

Si la liber cam cat ar costa? ar fi mai ieftin prin decembrie? adica intre 20-25 milioane.

| Tudy000 a răspuns (pentru XnameX):

Probabil vi fi mai ieftin pe atunci, dar mai bine ia-l de pe net sunt serviceuri care aduc din afara noi decodate si cu 2 ani garantie, cred ca si acuma gasesti la un 20-25+ de milioane.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca cauti prin decembrie, s-ar putea sa nu mai gasesti Iphone-uri noi. Cam cati bani ai vrea tu sa dai pe un Iphone?

| XnameX explică (pentru AlexElektro1987):

25 asa.